Milý deníčku,
    dneska jsem v TV zaregistrovala další zázračný prostředek na hubnutí ? už mě to deptá, jak pětadvacetiletá modelka, která na sobě v životě neměla ani gram tuku a v dětství trpěla střídavě mentální anorexií a bulimií, propaguje něco, co vám bez špetky námahy zajistí úbytek 2-4 kg týdně a ploché břicho na věky věků. Copak si myslí, že my obézní, máme sádlo i na mozku ???

    Přestávám kojit, moje dítě (mimochodem, mám druhou holčičku) zřejmě zanevřelo na savce, protože se odmítá při krmení jakkoliv přičinit. Ovšem mohlo by být dost dobře paviánem nebo vřešťanem, jelikož při sebemenším pocitu hladu vydává naprosto bezcitné zvuky. Takže přecházím na mléko umělé.

    A proč ta mateřská vložka? No protože tím pádem se budu moci více věnovat sobě a budu moci začít realizovat svůj ?vražedný plán?. Žádné obavy, mé bílé nepopsané stránky, vraždit se budou pouze tukové buňky a polštáře.

    PS: na fotce koukám do karet a snažím se z nich vyčíst, jestli se mi zase jednou podaří dosáhnout mé „optimální“ váhy… zatím mlčí.
  • Pokud nesledujete deníček paní Ivy pravidelně, můžete si jej přečíst pěkně vcelku!!! Čtete zde >>