Bylo mi 47 let, podnikala jsem již delší dobu, a tak díky stresu byly bolesti hlavy součástí mého každodenního života, žaludek se ozýval při sebemenším napětí, bolely mě nohy i ruce. Vlastně jsem stále myslela na to, abych zhubla, zkoušela jsem všechny možné i nemožné způsoby a stále se omezovala v jídle. Často jsem trpěla hrozným hladem už od rána. Když jsem pár kilogramů
  zhubla, začala jsem jíst zase normálně a váha se mi rychle vrátila zpět.
  V té době jsem našla leták v obchodě, kde slibovali, že mi pomohou. Kupodivu mě oslovil ? věděla jsem, že sama zhubnout nedokáži, že potřebuji odbornou pomoct. Paní Divišová mi nejdříve vysvětlila, jak hubnutí v Centru péče o člověka funguje, pak se o mě pečlivě starala, abych hubla s prima pocitem, a přitom mě pomáhala měnit moje zvyky, abych si svojí váhu uměla i udržet. A jak jsem na tom teď ? zhubla jsem 12 kg a 20,5 cm v pase za 3 měsíce. Navíc se cítím skvěle, jako za mlada, o 100 % lépe, jsem pohodová, překypuji elánem, netrápím se a na starosti koukám z trochu jiného úhlu.
  Sama jsem byla ze sebe překvapena, že jsem dokázala tolik zhubnout, ale že mi programy pomohou i zdravotně, je nad všechna má očekávání. Dřív jsem se na pěkné věci do obchodů chodila jen dívat, teď si je mohu kupovat, je to úžasný pocit!
  únor 2004, Hana Poslušná (email: hana.poslusna@volny.cz)
  VÁHOVÁ TABULKA:

 • 19.2. – váha 69kg, pas 93,5cm
 • 27.3 – váha 64kg, pas 84cm
 • 23.4 – váha 61kg, pas 78cm
 • 28.5 – váha 57kg, pas 76cm
 • celkový váhový úbytek: 12kg
  .
  20.2.2006