PSYCHICKÉ PŘÍČINY NADVÁHY – KATARÍNA FILASOVÁ

  Důvody, proč ve svém životě nosíme kila navíc bývají mnohdy hlubší, než se na první pohled zdá. Společně můžeme hledat, jaké jsou ty vaše. Usnadnit vám tak cestu k vaší přirozené štíhlosti. Můžeme se také podívat na vaši nespokojenost s vlastním tělem, pocity viny, když se přejíte, když nedodržíte svá předsevzetí, když necvičíte….
  Zkušenosti z dětství ? „To se ti tak hezky povedlo, tady máš čokoládu.“ „Když nesníš tu polívku, nebudeš se dívat na televizi!“ „Já jsem se s tou svíčkovou tak vařila a ty ji teď nechceš?“ To jsou příklady vzorců, které jsme od rodičů a babiček převzali a již dávno zapomněli. Ony v nás však stále žijí a nevědomě ovlivňují naše chování.
  Stres ? Ve stresu se cítíme pod tlakem, který je snad od nepaměti považován za ohrožující. Proto se snažíme najít způsoby, jak se stresu ubránit. Často to však vyřešíme tak, že se proti němu obrníme. Asi je snadné si představit, jak takové „obrnění“ může vypadat na tělesné úrovni: proti stresu si vytvoříme tukové hradby.
  Prostor pro svůj život ? Mnohdy hlavně my ženy myslíme více na ostatní než samy na sebe. Nakupujeme a vaříme pro rodinu, staráme se o své blízké, jejich starosti se často stávají našimi starostmi. Kdy jsem si šly zatancovat, přečetly krásnou knížku nebo si jen tak lehly na gauč, si mnohdy už ani nepamatujeme. Nerovnováha, která tím v našem životě vzniká, nás nutí ji vyrovnávat – a tak místo příjemně strávené chvíle volna do sebe investujeme dortík, sušenku?
  Cílem konzultací je tyto již dávno zapomenuté vzorce objevit, vynést na světlo, přesně pojmenovat, a poté změnit tak, aby vás již nenutily opakovat věci, které nechcete, ale aby vám naopak umožnily dostat se snáze k vašemu cíli.
  www.rozvoj-osobnosti.cz

  TERAPIE A OSOBNÍ ROZVOJ – CRIS RIEDER

  Intenzivní setkání na osobní úrovni se záměrem jít do hloubky vaší duše, podívat se na sebe z jiného úhlu a vyléčit se, vnést světlo do tmavých koutů, najít perspektivu a vytvořit vlastní nadhled. Uvolněně, s láskou ale nekompromisně vám Cris pomůže nahlédnout do všech oblastí vašeho života, uvědomíte si, kde se právě nacházíte, vaše výzvy, bloky a problémy a také způsob, jak najít alternativní cesty nebo tvořivá řešení místo dramatických projevů a stagnace.
  Pomůže vám zvednout vaši celkovou energii a jako výsledek se může objevit perspektiva a kousky vašeho osobního puzzle mohou bez námahy zapadnout na své místo. Společně si vyjasníte vaše cíle a plány, vytvoříte jasnou představu vašeho života, založenou na získaných informacích.
  Cílem takto intenzivní práce je opětovné spojení vás a vašeho zdroje energie – duše – vnitřního hlasu tak, abyste mohli jít dál ve vaší životní cestě se sebedůvěrou, radostí a sjednocením.

  Konzultace je možná v anglickém a německém jazyce, nebo s českým překladem. www.crisrieder.org