trhy'' /><br />
<strong>Pavilon 22 je rájem ovoce a zeleniny. </strong><br />
Máte rádi farmářské trhy? A už jste navštívili ten největší v pražské holešovické tržnici? Je to největší celoroční trh s ovocem, zeleninou, medem, vejci, kořením a dalšími produkty. Trhy můžete navštívit každý den kromě neděle, ve všední dny od 8 do 16 hodin a v sobotu od 8 do 13 hodin. Farmářské trhy se pořádají v secesním pavilonu číslo 22 na ploše 3 000 metrů čtverečních. Na stálém trhu najdete 85 stánků drobných pěstitelů. V hale je rovněž umístěn automat na čerstvé mléko.</p>
<p><span id=
Každou druhou sobotu největší trh v Praze.
Doposud největší sezónní farmářský trh pořádá provozovatel holešovické tržnice spolu s radnicí Prahy 7. Farmářské trhy se tak rozšiřují o další stánky s čerstvými produkty vždy každou druhou sobotu měsíci. Farmářské produkty najdete nejen uvnitř haly, ale také venku. Cílem je podpořit prodej produktů od menších zemědělců, chovatelů a prvovýrobců českých potravin.

Mošty, nakládané zelí, med?
Rozšířené holešovické trhy tak reaguji na vyšší poptávku po čerstvých produktech od českých farmářů. Kromě ovoce a zeleniny můžete na sobotních trzích nakoupit sýry, uzeniny, koření, med, květiny a nejrůznější speciality ? mošty, nakládané zelí či pálenici a mnohé další. Vše z domácí produkce. Děti si můžou ozdobit perníková srdce nebo vyrobit šperk z korálků podle své fantazie. Široká je také nabídka občerstvení z domácích výrobků. Nejbližší rozšířený farmářský trh se koná 28. srpna. Čerstvé ovoce a zeleninu však můžete nakoupit též od pondělí do soboty.