Cíl programu: zdravé hubnutí a dosažení optimální váhy, plán na její udržování a změnu životního stylu

    program je určen pro ty z vás, kteří:

  • chcete zdravě a bezpečně upravit váhu o 5 až 50 či více kilogramů
  • znáte toho spoustu o hubnutí, ale potřebujete podporu, motivaci a pomocnou ruku
  • zažíváte jo-jo efekt a chcete se z tohoto začarovaného kruhu dostat rychle ven
  • dostali jste od lékaře doporučení zhubnout
  • máte pocit, že už to takhle s vaší váhou dál nejde?

Program RESTART HUBNUTÍ je založen na principu změny životního stylu. Na základě odborných informací ze všech souvisejících oblastí jsme dali dohromady online program, aby vám vyhovoval a dával smysl. Pokud máte již předchozí zkušenosti s hubnutím, víte, že nestačí jen po nějakou dobu dodržovat předepsanou dietu, a pak se vrátit k nesnídání a večerním dobrůtkám. Protože pokud tak učiníte, vrátí se vám i kila, která jste tak pracně shazovala.

Povedlo se nám vytvořit systém, který není o dietě, ale o změně. O změně jídla, myšlení, chování i vztahu k vlastnímu tělu.
Během 10 týdnů se podíváme na klasická témata trochu jinak, protože pro dlouhodobé udržení optimální váhy je potřeba, aby nové zdravé návyky byly ?slučitelné se životem?.
Jen tak s nimi můžete opravdu dlouhodobě a příjemně žít. Budeme se také zabývat tématy: večerní jídlo, přejídání se, ujídání mezi hlavními jídly, co vařit pro děti, uzeniny, fast food, biopotraviny, oslavy, chuť na sladké, zvládnutí okolí. Naučíte se jak, mít své chutě pod kontrolou, a přitom se netrápit hlady.
Psychika, stresové situace, nálady a emoce, to jsou další okruhy témat, která jsou zařazena do programu. U žen tato oblast hraje velice důležitou roli, aniž si to většina uvědomuje.
Po dobu trvání programu vám budeme jakýmsi osobním trenérem, jenž radí, motivuje i kontroluje. Budeme vás podporovat tak dlouho, až se vaše nové zvyky stanou každodenní rutinou.

Více o programu RESTART HUBNUTÍ >>