Cesta k pevnému zdraví, optimální váze i dostatku energie vede přes rovnováhu v tom, jak se stravujeme, jestli máme pohyb i jak se cítíme.
Tuhle rovnováhu proto ctíme v naší práci, při níž vycházíme z metodik Body-Mind-Nutrition a Somatic Experiencing.

V jakých oblastech vás můžeme podpořit?
Dostatek energie
Ukážeme vám, jak změnou stravování i návyků setřást únavu a předcházet nemocem a mít elánu na rozdávání.
Optimální váha
Vydejte se s námi na cestu za váhou, která vám bude slušet! Nebudete hladovět ale užívat si jídla; čeká vás tentokrát opravdová změna. Vyzkoušejte i náš nový produkt kuchařku s jídelníčkem na hubnutí.
Revize jídelníčku
Podíváme se na to, jak vaše stravování a návyky podporují vaše zdraví. Poradíme vám, jak se zbavit chutí na sladké, vyčistit jídelníček a naplnit si život jinými dobrotami.
Moje tělo, můj jídelníček
Společně najdeme způsob, jak si můžete užívat dobrého jídla bez výčitek a komplikovaných stravovacích systémů i jak se ve svém těle cítit opravdu dobře.

Co můžete čekat?

    • Proměnu ? ale bez univerzálních řešení

    • Poskytneme vám nástroje a praktická řešení pro každodenní fungování.

Poskytneme vám nástroje a praktická řešení pro každodenní fungování.

  • „Předvařená?, instantní řešení u nás nevedeme. Zato podporujeme klienty, aby (spolu s námi) nalezli, co je optimální pro každého jednoho z nich.
  • Jakákoli změna bolí (ano, mozek tak prostě reaguje). U změny jídla i každodenních návyků zdravého chování navíc narážíme na osobnostní a společenské zvyklosti, rodinné tradice i hluboce vtištěné zážitky z dětství. Aby změny v oblasti jídla i každodenních návyků byly trvalé, potřebují opravdu upevnit. A my vám s tím pomůžeme
  • Nejsme klasičtí lékaři, prášky nepředepisujeme. Zato jsme tým odborníků s rozsáhlými znalostmi problematiky výživy, celostní péče o zdraví a koučování.
  • Dobře víme, že rozhodnutí nechat si pomoci není nijak jednoduché! Tak třeba hned ze začátku budete muset svést těžkou bitvu s vlastním egem? Jakmile se však rozhodnete, jsme připraveni s vámi jít přes překážky až k vaší vysněné kondici, zdraví a nové energii.

více informací o programu