doba přípravy: 40 min
  počet porcí: 6

Udělejte si odlehčený týden s tukožroutskou polévkou!

  SUROVINY:

 • 6 velkých cibulí
 • 4-5 rajčat
 • 2 velké zelené papriky
 • 1 svazek dužnaté celerové natě (celer, řapík)
 • 1 hlávka zelí
 • 1 zeleninový bujon v kostce
  příprava:

 • Zeleninu nakrájejte na kostičky a 10 minut zprudka vařte, pak ztlumte oheň a vařte do změknutí zeleniny. Přidejte rozmačkaná rajčata a ještě vařte na mírném ohni a pod pokličkou přibližně dalších 20 minut. Polévku můžete mírně osolit, opepřit a dochutit bylinkami (nejlépe čerstvými). Tuto polévku můžete jíst kdykoliv pocítíte hlad. Snězte, kolik chcete naprosto kdykoli, ale nezapomeňte, že jí budete muset jíst 7 dní, tak si ji nezošklivte hned na začátku.
  1. den

Největší podíl vaší stravy by měla tvořit polévka. Kromě polévky můžete však jíst jakékoli ovoce (vyjma banánů ? jsou příliš sladké) v množství 1kg/den. Pijte neslazený čaj, kávu a neperlivé vody. Pamatujte si, že s každou sklenicí neperlivé vody přispíváte ke svému váhovému úbytku!

  2. den

Jezte opět polévku a kromě ní můžete sníst 1.5 kg čerstvé zeleniny. Opět nezapomínejte na pitný režim.

  3. den

Jezte polévku a jakékoliv ovoce a zeleninu. Mezi porcí ovoce a porcí zeleniny se pokuste dodržet 2 hodiny odstup. Hodně pijte! Možná touto dobou už máte cca 2 kg dole.

  4. den

Základem vašeho jídelníčku musí být opět polévka. Mimo polévky snězte 3 banány a vypijte 1-2 litry odtučněného mléka. Budete-li mít velkou chuť na sladké, vydržte! Opět hodně pijte!

  5. den

Musíte sníst alespoň dvě porce polévky. Kromě toho můžete 300 g vařeného hovězího a 6 čerstvých rajčat. Musíte vypít alespoň 1.5 l neperlivé vody, abyste odbourávali kyselinu močovou, jinak byste se cítili příliš unavení.

  6. den

Snězte alespoň 2 porce polévky. Vyjma polévky můžete jíst hovězí maso ( 2-3 bifteky pečené na grilu bez tuku) a jako přílohu čerstvou zeleninu. I dnes je nutné vypít minimálně 1,5 l vody.

  7. den

Zkuste sníst alespoň jednu porci polévky. Kromě polévky jezte rýži Natural a syrovou zeleninu. Hodně pijte!