• Praha je fakt hnusná!!!>>>
  2.2.2004

   Ach jo!!! Doufala jsem, že si v Praze zvyknu, ale je to pořád stejné. Praha je ošklivá, obzvlášť v zimě. A letošní zima zatím nebere konce. Jak já nesnáším ty dlouhatanánské zimní večery!!! Ráno vstanu, jdu do práce a z práce se vracím za hluboké tmy. Večer už nemám vůbec do ničeho chuť. Práce mě nebaví a veškerou špatnou náladu si pak vylévám na Jirkovi. Ještěže má se mnou takovou trpělivost!!! Jediné, na co se v práci těším, jsou obědy. Člověk aspoň na chvíli vypadne a může myslet na něco jiného. Bohužel už nesmíme jezdit společně s ostatními asistentkami, protože máme rozepsané služby na sekretariátě, takže mi zůstal jen supermarket a fastfoody, protože nemám auto.
   Kromě práce nemám pořád na nic jiného čas ? takže taky žádné nové známé, žádné přátele. Stres a špatnou náladu zajídám, takže se zase pěkně kulatím. Novoroční předsevzetí jsem si raději ani nedala, protože vím, že bych jej nesplnila. Veškeré chmury a stresy utápím v lahodném jídle ? člověk má hnedle lepší náladu!!! Vážím ale už 89 kg!!!
   Uvažovala jsem o tom, že dám výpověď, protože mě ta práce fakt nebaví, ale prý ji dělám dobře, tak mi zvedli plat a naši mi říkali, že odcházet nemám, ať prý mám nějakou praxi. Jirka mi bohužel řekl totéž. Jsem fakt zoufalá a cítím se hrozně. Všechno oblečení už je mi těsné, kalhoty se rozpadají ve švech a nákup nového oblečení odkládám na dobu ?až zhubnu?.
   Pokud nesledujete deníček paní Marcely pravidelně, můžete si jej přečíst pěkně vcelku!!! Čtete zde >>