21.7.2006 Letní hubnutí

Z mého úhlu pohledu je léto nejkrásnější roční období. Měla jsem ho nejraději už jako malá ? jak by ne ? byly prázdniny, ale hlavně mám léto z domu spojené s vůní obilí, rachotem kombajnů, spoustou sluníčka, koupáním a zahrádkou plnou ovoce.
Letošní léto bohužel není tak ideální. Dovolená je za mnou a už několik let musím sedět v kanceláři, ať je venku sebelepší počasí. Jednu velkou výhodu léta jsem ale rozhodně nepromarnila ? letní ovoce. Pokud se jednou rozhodnete hubnout, léto mohu jen doporučit. Každé ráno jsem vstávala a připravovala si s sebou do práce koktejl ? začátkem léta jahodový s jogurtem, pak přišly meruňky, maliny a borůvky. Všechny bobule prý navíc obsahují antioxidanty ? a přitom jsou ještě chutné!!!
Obědy v létě jsou taky naprosto jednoduchá záležitost ? salátový bar se spoustou čersvé zeleniny, k zelenině sýr, tofu nebo kuřecí maso. A když už je opravdu moc vedro, tak si jídlo pošetřím k večeři a k obědu si dám další koktejl.
Jen se cvičením je to trošku horší ? co dělat, když je vedro na padnutí a člověku se nechce ani dýchat, natož chodit do fitka, na aerobik atd. Našla jsem si klimatizovaný spinningový sál, občas jsem si šla zaplavat nebo cvičení odložila na pozdější večerní hodinu.
A kila šla pomaloučku polehoučku dolů…

    Pokud nesledujete deníček paní Marcely pravidelně, můžete si jej přečíst pěkně vcelku!!! Čtete zde >>