26.6.2006 Jahodový víkend v ráji

Víkend u našich byl jako pobyt v ráji. V zahrádce bylo plno jahod, a tak jsem si je přidávala do koktejlu a připravovala k svačině.
V pátek ? hned po příjezdu ? se na mě sesypala celá rodina a hned se začali vyptávat, co že to držím za dietu atd. Taťka si neodpustil pár vtipných poznámek, ale když jsem všem vysvětlila, že dietu nedržím a že se vlastně jenom učím ?žít v Praze?, přestal. Vyprávěla jsem o všem, co jsme probraly s Monikou, o tom, proč jsem sama nemohla zhubnout o sacharidech a proteinech ? prostě o všem, co jsem se sama zatím naučila. Rodiče zareagovali výborně. Taťkovi se (stejně jako mě) zdálo, že všechno, co mu vyprávím, má racionální jádro a že by to tedy mohlo fungovat. A po zbytek víkendu se všichni starali, abych měla dost ?zdravých věcí? ? jahody, zeleninu, kuřecí maso atd.
Kuřecí steaky jsem si naložila a v sobotu večer si je udělala na grilu a poseděla společně s rodinou a v neděli jsem si maso opekla a dala se zeleninou a novými bramborami. Nepřišla jsem vůbec o nic z těch ?příjemných záležitostí?, které mám ráda, jen jsem je prostě naplánovala a udělala trošku jinak. Život je změna!

    Pokud nesledujete deníček paní Marcely pravidelně, můžete si jej přečíst pěkně vcelku!!! Čtete zde >>