• Mám svoje první zaměstnání>>>
  2.11.2003

   Už od poloviny srpna chodím do práce ? šlo to neuvěřitelně rychle. První týden jsem rozeslala své životopisy, další týden jsem už obíhala pohovory a hned ten další jsem nastupovala do svého prvního zaměstnání. Teď už mám dokonce i po zkušební době. Pracuji jako asistentka top managementu ve velké německé společnosti. Musím říct, že z práce moc nadšená nejsem. Je to docela nuda. Svoje úkoly zvládám příliš lehce a nic zajímavého se neučím. Sedím od rána do večera v práci a když večer přijdu domů, najím se a jdu spát. Maximálně u vínka s Jirkou mrkneme na nějaký pěkný film.
   Jediné pozitivum je, že místo půlhodinové pauzy na oběd máme hodinovou. Bohužel tuto skutečnost kalí fakt, že se v širokém okolí nového business centra nedá jít nikam na oběd. Pokud mě nevezmou holky autem někam do restaurace na polední menu, nezbývá mi než si zajít do blízkého supermarketu na fastfood. Obávám se, že hamburgery, čínské nudle a plněné placky nejsou zrovna to, co mi extra svědčí. Celý den se ani nehnu a moje váha má vzestupnou tendenci ? vážím 87 kg!!!

   Moje předsevzetí cvičit ztroskotalo na skutečnosti, že výše mého platu bohužel není přímo úměrná výši permanentek do fitness-center, které mám poblíž. A taky ? kdy tam si tak mám chodit!!! Na to já přece nemám čas!

   Pokud nesledujete deníček paní Marcely pravidelně, můžete si jej přečíst pěkně vcelku!!! Čtete zde >>