• Sportovní víkend
  12. 6. 2006

   Uplynul měsíc a já jsem dnes musela s lítostí konstatovat, že jsem nezhubla ani jeden jediný gram. Váha mi dokonce kolísá tak, že se občas vrátí zpět na 94 kg. Jsem totálně zoufalá. Cvičím, jím saláty a? NIC!!! Je mi úplně do pláče.
   S holkama jsme se dohodly a jely jsme na sportovně-relaxační víkend. Hodně cvičení, troška zábavy, péče o vlastní tělo ? prostě dámská jízda. Bylo to super!!! ? Žádná z nás nejsme žádný malý drobeček, ale já jsem na tom byla jednoznačně nejhůř. Což se bohužel potvrdilo na zpáteční cestě, kdy jsme se všechny zastavily v butiku.
   Holky zkoušely a vybírali a nemohly se rozhodnout. Já jsem si vzala (povzbuzená procvičeným víkendem) tři kousky do kabinky a z kabinky vyšla se slzami v očích ? kalhoty jsem natáhla po kolena, triko po prsa a košili jsem nedopnula ? prostě tragédie. Není mi souzeno se oblékat hezky a přiměřeně svému věku. Se svou váhou budu muset začít chodit do Lady XXL butiků ?
   Po návratu domů jsem zasedla k počítači a začala hledat na internetu. ? Něco určitě dělám špatně. Jinak prostě nemůže být možné, že nehubnu a že mi to nejde. Internet je plný fíglů a polopravd. Ale já nechci hladovět a nechci se mořit. Chci jíst normálně a cvičit a hubnout. Ale co je to ?jíst normálně.? Četla jsem, studovala jsem. Myslím, že začínám být odborník přes zdravou výživu.
   Narazila jsem na zajímavé stránky ? www.zdrave-hubnuti.cz. Začala jsem je pročítat a čtu dál a dál. Jsou zajímavé ? jenom čekám, kdy narazím na nabídku zázračných prostředků na hubnutí, hubnoucích nástrojů a nářadí, speciálních hubnoucích pásů atd. Zatím to bylo na všech stránkách, ani tyhle určitě nebudou vyjímkou.
   Pokud nesledujete deníček paní Marcely pravidelně, můžete si jej přečíst pěkně vcelku!!! Čtete zde >>