• Vyhlídky na odborné hubnutí
  4.6.2005

   Celý svůj život teď soustředím na svatbu, respektive na to, že musím do svatby zhubnout. Neřeším teď opravdu nic jiného. Koneckonců ? můj život se uklidnil, zajel se do svých kolejí a musím konstatovat, že jsem naprosto spokojený člověk a kromě svatby ani nic moc závažného k řešení nemám.
   Snaha zhubnout je teď u mě na prvním místě. A rozhodně mi to teda nejde zrovna na jedničku. Na internetových diskusních serverech jsem objevila spousty různých rad, pravd a polopravd a taky spousty různých diet. Na diety nevěřím ? považuji je spíš za extrém. Myslím, že by člověk měl jíst hlavně zdravě a nepřejídat se. Na jednom diskusním fóru jsem si našla novou kamarádku, která mi nabídla, že bychom mohli chodit cvičit spolu. Rozhodly jsme se pro overball. Takže teď chodím k fitku ještě dvakrát týdně na overball, tak snad to bude mít nějaké výsledky. Dokonce jsem vyzkoušela i spinning, ale vždycky, když se vidím v zrcadle, jak sedím na spinnigovém kole, připadám si hrozně, takže spinning zatím odsouvám na neurčito.
   Zapojila jsem se do diskusního fóra na internetu a dostala jsem nabídku odborné pomoci při hubnutí. První konzulatce je zdarma, další už se platí. Mám to z domu kousek, tak tam možná zajdu a pak se uvidí.
   Pokud nesledujete deníček paní Marcely pravidelně, můžete si jej přečíst pěkně vcelku!!! Čtete zde >>