• Jak to všechno začalo>>>
  31.7.2003 – Dnes jsem udělala životní rozhodnutí! Končí mi moje poslední prázdniny, které jsem si po státnicích ještě dopřála, a teď si musím začít hledat práci. Nevím jakou, nemám zatím přesnou představu o tom, co bych chtěla dělat a kolik se za jakou práci platí, ale konečně jsem se definitivně rozhodla, že se vrhnu do víru velkoměsta ? zítra totiž odjíždím do Prahy za přítelem Jirkou. Zkusíme spolu bydlet a uvidíme. Jsme spolu už rok, prozatím to byl ?vztah na dálku?, tak jsem zvědavá, jak nám to spolu půjde. Najdu si svoje první zaměstnání ? v Praze to půjde určitě lépe. No a dál se uvidí.

   Prázdniny byly skvělé ? maminčina domácí péče, sluníčko, opalování, koupání? Nejraději ze všeho jsem měla večery na dvoře u krbu ? sedli jsme si všichni u vínka, taťka si dal spíš pivo, no a k pití jsme si dali samozřejmě taky něco dobrého na zub? mňam!!! Jižní Morava je prostě synonymum pro ráj! :o)
   Ale už zítra pojedu do Prahy, budu si hledat práci, začnu vydělávat, koupím si nové oblečení a zase začnu chodit cvičit.
   Naši mi řekli, že jsem hrozně ztloustla a že bych se měla trošku omezit, když už mám po těch státnicích. Nerada to slyším, ale bohužel musím přiznat, že mají pravdu. Vážila jsem se (tak aby to nikdo neviděl) a mám 84 kg! To je o 6 kg víc než je má dlouhodobá váha a o 12 kg víc než váha, kterou jsem si pracně vycvičila během studia v Rakousku před dvěma lety. No jo ? to se to tenkrát hublo ? nebyly peníze nazbyt, žádné zbytečné dobroty a fitko se saunou jsme měli přímo na studentské koleji a zdarma!!! A navíc se při pocení v sauně výýýborně procvičovala němčina. Jo jo ? takovou pohodičku už asi nikdy nezažiju!!!
   Hubená jsem nebyla nikdy, ale při těch 72 kilech jsem se cítila fakt dobře, i když ještě stále bylo co shazovat. Takže ať se mi to líbí nebo ne, prostě mám docela slušnou nadváhu.

   Ale to nevadí, jen co si najdu práci, pustím se do toho! :o)

   Pokud nesledujete deníček paní Marcely pravidelně, můžete si jej přečíst pěkně vcelku!!! Čtete zde >>