• Dala jsem výpověď>>>
  15.6.2004

   Konečně jsem sebrala veškerou odvahu, neposlouchala ani Jirku ani rodiče a dala jsem výpověď. Novou práci nemám a budu ji teprve hledat, ale určitě to bude lepší. Kašlu na peníze, chtěla bych, aby mě práce hlavně bavila, abych poznala nové lidi a měla trošku víc času na sebe.
   O víkendu jsme se potkali s našima v Praze a společně vyrazili na výlet. Vzala jsem si nové šaty ? jsou poněkud pytlovitého střihu, ale spolehlivě zakrývají všechen tuk, který mám navíc. Když mě v nich uviděli rodiče, řekli mi, že vypadám hrozně a měla bych se sebou začít okamžitě něco dělat a zhubnout. Řekla jsem jim, ať se nebojí, že na tom začnu pracovat, jakmile si najdu nové zaměstnání.
   Na to, jak jsem na tom fyzicky, se mi nechce ani pomyslet, natož to ještě zaznamenávat černým na bílé. Při stoupání do kopce k Bezdězu jsem na tom byla snad hůř než všichni ostatní? Štíhlá jsem nebyla nikdy, vždycky jsem byla pořádný ?kus ženské? (koneckonců mohutnou kostru máme v rodině), ale teď s sebou tahám podle tabulek skoro třicet kilo nadváhy. Zase jsem ztloustla, vážím 91 kg. Je to hrůůůůza!!!
   Pokud nesledujete deníček paní Marcely pravidelně, můžete si jej přečíst pěkně vcelku!!! Čtete zde >>