FIBER & HERB – tablety s obsahem vlákniny a rostlinných složek
  Výživový doplněk FIBER & HERS obsahuje ovesnou vlákninu a vybrané byliny, které společně pomáhají eliminovat odpadové látky z konzumovaných potravin. Pročištěné zažívací ústrojí pak efektivněji zalištuje svojí funkci. Přípravek dále podporuje lepší vstřebávání živin z potravy.
  Jak může doplněk FIBER & HERB pomoci?
  Kombinace aktivní vlákniny a speciálně vybraných bylin v tomto doplňku Vám pomůže dodat organismu její potřebné zásoby. Její dostatek zajišťuje správnou eliminací odpadových látek, které se jinak ukládají do tukových zásob a vláknina v podstatě slouží jako prevence jejich tvorbě.
  Vlastnosti hlavních přísad doplňku:
  Ovesná vláknina: výzkumy prokázaly, že pravidelná konzumace ovesné vlákniny má pozitivní účinky na snižování cholesterolu v krvi. Pomáhá udržet v rovnováze hladinu cukru a insulinu v krvi. Ovesná vláknina přispívá častější a vyšší frekvenci pohybu střev a tím zabraňuje možné zácpě. Zažívací ústrojí pak působí efektivněji, z organismu jsou odstraňovány toxiny a odpadové látky.
  Směs bylin: Heřmánek, fenykl, eukalyptus, ibišek, máta, pomeranč, petržel?byliny, jejichž specifické vlastnosti v součinnosti s vlákninou pomáhají správné funkci zažívacího ústrojí.
 • fenyklová semínka ? prevence tvorby toxických odpadů v organismu
 • heřmánek ? uklidňující účinky vzhledem ke svalové tkáni, podporuje správnou činnost zažívacího traktu
 • listy máty peprné ? pomáhají snížit dobu po kterou potrava spočívá v žaludku tím, že stimulují tvorbu žaludeční vystýlky
 • petržel ? působí jako tonikum při obtížném trávení
 • citrónový pektin ? snižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • papaya ? obsahuje proteolytické enzymy, které rozkládají protein a urychlují trávení
 • jablečný ocet ? dodává organismu draslík a železo
  FIBER & HERB je vhodný doplněk pro programy redukce váhy a hubnutí!