Organismus denně potřebuje aktuální množství proteinu, aby zůstal silný a zdravý. Bohužel mnoho potravin obsahujících protein, jako například maso, sýry, ořechy, obsahuje také nežádoucí tuk a kalorie. Tofu a seitan, které jsou například vhodným zdrojem rostlinné nízkotučné bílkoviny, zase nejsou v naší kuchyni příliš rozšířené. U redukčních programů, sportovních programů a nebo u lidí co si chtějí kontrolovat optimální množství bílkoviny ve svém jídelníčku je vhodná bílkovina v prášku – BÍLKOVINNÝ DOPLNĚK.
  Co BÍLKOVINNÝ DOPLNĚK obsahuje?
  Speciální kombinaci pšeničného a sojového proteinu a můžete s ním vhodně upravit jeho potřebné množství ve stravě. Mimoto obsahuje v jedné porci jen 95kJ. Sojový protein je jedním z nejkvalitnějších rostlinných bílkovin. Je to jedinečný zdroj aminokyselin a antioxidantů potřebných k udržení optimální kondice.
  Jak může doplněk BÍLKOVINNÝ DOPLNĚK pomoci?
  Bílkovinný doplněk vám pomůže nejen při hubnutí, ale je vhodný také pro sportovce, kteří potřebují zvyšovat objem svalové hmoty. Budete-li konzumovat vyváženou stravu s množstvím bílkovin, tuků a sacharidů vyhovujícím vašemu organizmu, uspokojíte vaše chuťové buňky a omezíte touhu organizmu po přesnídávkách a pamlscích.
 • Snadná příprava – stačí rozmíchat v oblíbeném nápoji, přidat do koktejlu, nebo namíchat do jogurtu.
 • Je bez příchuti, tím pádem ho můžete přidat do kteréhokoli jídla (ovocné kompoty, zeleninové saláty, polévky apod.).
 • Nevadí mu tepelná úprava.
 • Vhodný na cestování, kde nemáte přístup k nízkokalorickým bílkovinám.
  Vlastnosti hlavních přísad doplňku:
  Sójová bílkovina: výzkumy prokázaly spoustu prospěšných vlastností včetně prevence rakoviny, osteoporózy a některých symptomů menopauzy. Kromě toho má sójová bílkovina schopnost snižovat hladinu krevního cholesterolu a triglyceridů, a snižuje tak riziko srdečních chorob.
  BÍLKOVINNÝ DOPLNĚK je vhodný pro programy redukce váhy a hubnutí!