„Doběhni mi pro pivo!“ zahaleká
  vaše drahá polovička. A vy seberete tašku a pomalu vyrazíte do nejbližšího supermarketu. Unaví a otráví vás to však víc než… ano, než kdyby jste „neběželi“ pro pivo, ale šli si skutečně zaběhat. Zkuste to!
  Uvedeme vám 10 dobrých důvodů, proč byste místo pro pivo měli běhat pro své zdraví :)!

  Běh je zdravý ? je to nejúčinnější kardiovaskulární trénink. Už během několika málo měsíců můžete značně zlepšit svoji tělesnou kondici.
  Běh je nejjednodušším pohybem. Pravidelným tréninkem člověk může zlepšit svůj styl a běhat efektivněji. Mimoto to běh je velice nenáročnou činností i po stránce materiálního zabezpečení ? potřebujete k jeho provozování pouze rozumné boty.
  Běhat můžete kdykoli a kdekoli. Není potřeba pronájem specializovaných ploch a sportovišť.
  Běh je jednoduchou metodou pro navození psychické rovnováhy, tj. pro odbourávání stresu. Už pravidelným 30-ti minutovým během lze udělat maximum pro boj proti přepracovanosti a stresu.
  Běh je ideální metodou pro kontrolu a odbourání hmotnosti. Existují sice náročnější aktivity, ale běh je přirozeným pohybem člověka, takže při minimálním úsilí lze dosáhnout maximálního efektu.
  Běh posiluje člověka nejen fyzicky a psychicky, ale také po stránce vlastního sebevědomí a dobrého pocitu z vlastního těla.
  Běh je přirozenou aktivitou, která unavuje. Je lepší než kterýkoli prášek na spaní či proti bolesti.
  Běh přispívá k větší vášnivosti. Pravidelné běhání posiluje sexuální apetit a schopnost milovat se.
  Běhat lze v jakémkoliv věku. Nikdy nejste natolik staří, abyste nemohli začít pravidelně běhat.
  Běhaní je nejlepším a nejjednodušším druhem sportu, pokud chcete zůstat dlouho mladí a plní síly. Kdo pravidelně běhá, tomu může být čtyřicet ještě dalších dvacet let.

Nevíte si rady, kde a jak začít? Chcete pomoci zároveň s úpravou jídelníčku? Obraťte se na nás!