• Všechno se v dobré obrací
  29.8.2004

   Už několik týdnů chodím do nového zaměstnání. Našla jsem si práci nákupčí v jedné velké německé továrně. Jsem moc spokojená. Už od prvního dne se učím nové věci a v kanceláři mám moc fajn kolegy a kolegyně a hodně z nich je v mém věku. Je to úplně o něčem jiném!!!
   Máme pohyblivou pracovní dobu, takže mám víc času na sebe. Občas můžu zajít s holkama na kafčo a nedávno jsme si zašli na pizzu dokonce všichni z oddělení. Bylo to moc fajn. Taky jsem byla párkrát ve fitku. Není to nejlevnější a zatím ještě bojuji s nechutí a mám problém dorazit ?až na místo?, ale snad se to časem poddá.
   Taky jsme se s Jirkou přestěhovali do nového podnájmu. Z ošklivé šedivé a rušné ulice v centru Prahy jsme se přestěhovali do malého bytečku na okraji Prahy. Do práce to mám 15 min a každý den se opravdu těším ? že by konečně změna k lepšímu? Podařilo se mi vrátit na 87 kg. Asi to bude tím fitkem a taky obědy v závodní jídelně. Není to sice žádný zázrak, ale alespoň normální teplé jídlo ? žádný fastfood. No a v neposlední řadě ? je léto a v létě jde všechno přece líp!
   Pokud nesledujete deníček paní Marcely pravidelně, můžete si jej přečíst pěkně vcelku!!! Čtete zde >>