Marcela Černá je dalším odvážlivcem, který se s vámi chce podělit o strasti a radosti zdravého hubnutí. Přečtěte si, co jí k této změně vedlo, jak se jí po cestě daří, jaké si vybírá pomocníky a co si dává dobrého k obědu. Třeba zrovna v tomto příběhu najdete ten svůj
a zjistíte, že se vším se dá něco dělat!!!

8.9.2006 Crayfish party

A je to tady! Dnes máme firemní party ? po dlouhé době nebudu přemýšlet nad tím, co jím nebo nejím a ochutnám prostě všechno! A taky si dám po dlouhé době víno!
Dorazili jsme s manželem na party. Ve velké restauraci byly kolem stoly a na nich velké mísy plné červených raků, různých druhů mas, zeleninových salátů, bramborový salát, rebarborový koláč, grilovaný ananas s čokoládovým přelivem… Hurá do jídla! Ochutnala jsem račí maso. Je dobré, ale bylo mi příliš líto roztomilých ráčků … Vrhla jsem se ke stolu pokrytému mísami, přeletěla jej očima a začala si nabírat na talíř ? ke svému úžasu jsem zjistila, že mám na talíři stejně zase jenom to, na co jsem si během posledních uplynulých měsíců zvykla ? kuřecí maso a spoustu zeleniny. Ochutnala jsem i trochu bramborového salátu. Po hlavním jídle jsem si dopřála kousek rebarborového koláče ? vůbec nebyl tak dobrý, jak jsem očekávala ? a ananas s čokoládou. Čokoláda se mi ale zdála příšerně sladká, takže jsem moučník ani nedojedla. Těšilo mě vědomí, že jsem se zbavila bezmyšlenkovitého hltání všeho možného a soustředila se na rozmanitost chutí jednotlivých jídel. Jídla, která mi nepřipadala dostatečně chutná, jsem prostě nejedla. Víno bylo výborné a dvě skleničky za večer mi naprosto stačily.
Druhý den jsem si zašla na spinning.
Popisovala jsem Monice svůj zážitek z firemního večírku a Monika se tvářila spokojeně. ?Jste na dobré cestě?, řekla mi. Protože na konci není jenom úbytek kilogramů, ale naprosto jiný, nový a hlavně zdravý životní styl!!! A to já teď už moc dobře vím. Vím, že i když si čas od času dopřeji tradiční jídelníček, zase se ráda vrátím ke svému ?novému? jídelníčku, díky kterému jsem celkově spokojenější!

    Pokud nesledujete deníček paní Marcely pravidelně, můžete si jej přečíst pěkně vcelku!!! Čtete zde >>