• Že by naděje?
  13. 6. 2006

   Dnes mi to nedalo a zabrousila jsem znovu na ty webové stránky ? www.zdrave-hubnuti.cz Včera jsem je nedočetla do konce. Narazila jsem tam na nabídku hodinové konzultace ? je sice placená, ale zatím se mi ty stránky líbí, tak si říkám, že by to možná za pokus stálo. No nevím.
   Narazila jsem tam na deníček paní Ivy ? je to deníček, ve kterém popisuje svoje hubnutí jedna klienta centra ? ty stránky totiž patří Centru péče o člověka. Líbí se mi, že kromě hubnutí nabízejí další programy ? jako očistu těla, osobní program s trenérem, rady k životnímu stylu ? není to jenom hubnutí, hladovění atd.
   Začetla jsem se do deníčku ? paní Iva hubla ?na dálku?. Nikam nedojížděla, nikde se nemusela nechávat potupně vážit a měřit. Konzultace fungovaly po telefonu? to mě opravdu zaujalo. Tak jsem četla dál ? a stránky mě nezklamaly!!! Bylo to tam, jenom to bylo šikovně zašité!!! Paní Iva dostala za úkol počítat kalorie ? ne hned na začátku, ale až po několika dnech ? chytře to tam dělají ? nechtějí člověka znechutit a až si to všechno pěkně zaplatí ? prásk ho ? a budeš počítat kalorie!!!
   Pokud nesledujete deníček paní Marcely pravidelně, můžete si jej přečíst pěkně vcelku!!! Čtete zde >>