Máte pocit, že byste po Vánocích potřebovali Váš jídelníček trochu odlehčit? A jako každý nový rok chcete začít hubnout, ale ještě nevíte jak na to?

Třikrát NE
Nevsázejte na zázračné pilulky z lékárny či přístroje z televizní obrazovky a raději se zaměřte na postupnou a zdravou redukci nadbytečných kil.
Nepouštějte se ani do oblíbené rychlometody – hladovění. Tímto způsobem se možná dočkáte jistých úbytků na váze, ale neradujte se předčasně. Z větší části jste se zbavili vody a bohužel přišli i o svaly. Jakmile se vrátíte k normálnímu jídelníčku, váha bude zpět a ještě o kousek víc.
Nečekejte, že omezením odpoledních sušenek a přidáním jednoho rajčete nastanou zázraky. Do boje s přebytečnými kilogramy pravděpodobně budete muset vytáhnout víc osvědčených zbraní.

Třikrát ANO
1/ Doplňte živiny! Spíš než na omezování jídla se tedy zaměřte na pravidelný přísun všech složek důležitých pro správné fungování těla i metabolismu. Jednostranně založené diety mají krátké trvání a shozená kila se velmi lehce vrací nazpátek.
2/ Kvantitu nahraďte kvalitou! První změnou ve stravování může být např. odbourání sladkých nápojů, zahušťování omáček a polévek, smažených potravin, uzenin, alkoholu a tučných sýrů. Místo těchto dobrot zařaďte: mátový čaj, luštěniny, krůtí a králičí maso, spoustu zeleniny..
3/ Začněte se hýbat! V tomto případě platí pravidlo: každý krok se počítá. Do schodů místo výtahu a vystoupit o zastávku dřív. Pak je třeba přidat i ?opravdový? pohyb, při kterém budete více dýchat, a vaše srdíčku bude muset přidat do kroku ? kolo, plavání, jogging, tanec, rychlá chůze, běžky.

Zavolejte o pomoc
Pokud začínáte hubnout každým rokem a veškeré pokusy končí po několika týdnech velkým zklamáním, udělejte letos změnu a přiberte si na pomoc odborníka. Obraťte na výživového poradce, který Vám pomůže nejen sestavit optimální redukční plán a jídelníček, ale bude Vám hlavně průvodcem, rádcem a podporou na celé cestě ke zdravější kondici a optimální váze. Více informací >>
Chcete-li si nechat jen svůj styl stravování jen zkontrolovat nebo přibrat pár nápadů, můžete si nechat sestavit online program RESTART HUBNUTÍ přes internet pokračujte zde >>