Ryby přímo u Vltavy.
Pokud jste milovníky čerstvých ryb a špatně je sháníte, pak vězte, že v Praze je od června otevřen zbrusu nový rybí trh. Čerstvé ryby nakoupíte pravidelně každou sobotu na nábřeží Vltavy na tzv. Náplavce. Nově vzniklé farmářské tržiště se bude mimo jiné specializovat právě na ryby. Trhy pořádá občanské sdružení Archetyp.


Je-libo candáta, kapra či úhoře?
A na jakou nabídku se můžete těšit? Především na pstruhy duhové, sivena amerického, candáty, úhoře, kapry a další rybky. Vše buď živé, nebo na přání zákazníků zabité a vykostěné. Nakupte si čerstvé ryby na Vaše grilování. Pokrmy z ryb však můžete ochutnat rovnou na trhu. Místní rybáři Vám připraví kapří hranolky nebo grilovaného pstruha.

Ovoce, zelenina, sýry a další.
Kromě čerstvých ryb však nakoupíte i další kvalitní produkty od českých výrobců a farmářů. K dispozici bude velký výběr ovoce a zeleniny od pěstitelů z úrodného Polabí. Sezónní nabídka bude ve znamení jahod, rybízu nebo třešní, višní a meruněk. K dostání bude vždy právě sklizená sezónní zelenina. Dále si můžete nakoupit kozí, ovčí a kravské sýry, maso a uzeniny. Na trhu bude i pekař nebo prodejce sazeniček a květin.